Drakensang Online

DRAKENSANG ONLINE

Zanurz się w bajkowym świecie Drakesang, gdzie staniesz przed niezliczoną ilością epickich przygód, które przyciągną cię do ekranu monitora na długie godziny!

Rozgrywkę rozpoczniemy zupełnie za darmo, by niezwłocznie po bezproblemowej rejestracji przenieść się do zaprojektowanego w grafice trójwymiarowej świata gry. Tam stanie przed koniecznością wykreowania własnego bohatera, którego od tej chwili poprowadzimy przez szereg przygód. Drakensang Online to pozycja przeglądarkowa, która znacznie podniosła poprzeczkę wszystkim twórcom tego gatunku.

Interfejs został osadzony w oszałamiającej grafice trójwymiarowej, która nie pozwala oprzeć się wrażeniu, iż gramy w ważące wiele megabajtów RPG. Głównym celem rozgrywki jest dążenie do jak najbardziej doskonałego rozwoju kierowanego przez nas bohatera, czego dokonamy pokonując wymyślne stwory opcje binarne i realizując zadania składające się na bardzo bogatą fabułę. Możemy więc stać się nieustraszonym wojownikiem, potężnym i siejącym grozę magiem lub podstępnym, skrytobójczym zwiadowcą.

Każda z raz została przez twórców zróżnicowana, dlatego stanowi ożywczy powiew świeżości na wielu płaszczyznach. Możemy więc dysponować unikalnymi umiejętnościami, które staną się nieocenione na polu . Twórcy do naszej dyspozycji oddali bardzo obszerny arsenał wszelkiego typu uposażenia i uzbrojenia, z którym staniemy się niezwyciężeni na drodze realizacji postawionych przed nami celów.

Dodatkowo, nasze pierwsze kroki przebędziemy w asystencji wysoce intuicyjnego samouczka, dzięki czemu poczynimy najbardziej optymalny start, który stanie się twardym fundamentem naszego rozwoju. Sukces tkwi w rozważnym szafowaniu posiadanymi punktami umiejętności i w zrównoważonym rozwoju, tak aby nie zaniedbać żadnego aspektu.

Jeśli tylko dysponujesz odpowiednio silnym łączem internetowym, to bez wahania przystąp do rejestracji i weź udział w szalonej przygodzie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.