Garden of Eden

Jeśli kochasz florę i wyjątkowo bliskie jest ci piękno kwiatów, to koniecznie wkrocz do świata Garden of Eden, gdzie będziesz miał szansę wyhodowania najcudowniejszych roślin pod słońcem!
Każdy nowy gracz po rozpoczęciu swojej przygody z grą, trafia pod opiekę ogrodnika Karola, który zaznajomi go z rozgrywką i pokaże metody prowadzenia rozgrywki.
Wspominany wcześniej Karol to również nasz pracodawca i opiekun przez cały okres trwania rozgrywki – wydziela nam różne cele i płaci za ich prawidłową realizację.
Rozgrywka nie będzie zamknięta wyłącznie do hodowli roślin, naszym zadaniem będzie także dbanie o wzrost infrastruktury ogrodu wraz ze wzrostem rozmiarów naszej hodowli.
W Garden of Eden będziemy zobowiązani zwracać wyjątkową troskę na nasze punkty mocy, które tracimy na skutek wykonywania przeróżnych czynności w grze.
Tak więc jednym z kluczy do sukcesu jest umiejętne administrowanie punktami energii, które przywracają się po upływie całego dnia.
Garden of Eden zapewnia nam opcje bonusowe, dlatego w każdej chwili będziemy mogli wspomóc pomysłodawców gry – za co zyskamy dodatkowe punkty energii w formie napoju energetycznego.
W Garden of Eden nie brakuje także trybu kooperacji, który polega na zapraszaniu swoich znajomych do wspólnej gry i wspólnej trosce o własne ogrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.