Heroes of Might and Magic Online

Odkryj po raz kolejny rzeczywistość ponadczasowej gry Heroes of Might and Magic, od tej chwili w niesamowitej – browserowej wersji, wyprodukowanej przez światowej klasy studio Ubisoft.

Gra jest regularną kontynuatorką poprzedzających jej wydanie dwóch części regularnej serii – w zwiąkzu z tym trafimy ponownie do legendarnej krainy Ashan.
Autorzy przywiązali szczególną uwagę do fabuły gry, w związku z czym będziemy mieli do rozwiązania niezliczone ilości questów.
Sposób prowadzenia gry w żaden sposób nie różni się od tego, który znany jest nam z serii Heores – silnie rozdzielono aspekt strategiczny od taktycznego.
Z tego więc powodu wszystkie potyczki rozegramy w instancjonowanych miejscach pokrytych heksagonalną siatką, a obowiązki mające związek z pozyskiwaniem surowców i poborem wojsk rozegramy w czasie rzeczywistym.
Jednym z głównych minusów całej gry jest to, że twórcy ardzo dużo uwagi poświęcili mikropłatnością, mając na celu na wyzyskanie graczy – w szczególności tych najbardziej naiwnych.
Już od tej chwili każdy gracz ma szansę wejścia do rozgrywki w fazie jej open beta testów i radować się nieprzerwanie wspaniałą rozgrywką!

Jedna myśl do “Heroes of Might and Magic Online”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.