Ikariam

IKARIAM

Ikariam – Kolorowy świat przesiąknięty wątkami mitologicznymi staje przed nami otworem. Już tylko darmowa rejestracja dzieli nas od możliwości bezkresnego zanurzenia się w klimacie antycznej Grecji.

Rozpoczynając rozgrywkę w Ikariam stajemy przed możliwością podjęcia się kontroli nad jedną z wielu starożytnych osad, o której dalszy i postęp musimy zadbać. Początkowo nasze włości będą marnie zagospodarowane, generując jedynie minimalne ilości surowców, których optymalne spożytkowanie będzie kluczem do sukcesu.

Świat gry został zaprojektowany bardzo obszernie, a każda z wysp którymi kierują gracze jest ulokowana na jednym z wielu archipelagów. Tak więc dla osiągnięcia pełnej wydajności zarówno produkcji rozlokowanej na kilku wyspach, jak i prowadzonych przez nas działań wojennych musimy podejmować z góry przemyślane decyzje. Twórcy gry przygotowali także mocno rozbudowane drzewko technologii, które w znacznym stopniu urozmaica rozgrywkę.

Odpowiednie inwestowanie potencjału intelektualnego naszych mieszkańców i zgromadzonych surowców przyczyni się do szybkiego wzrostu w zakresie nowych technologii. Kiedy już osiągniesz stabilizację gospodarczą, swoje następne kroki musisz skierować w stronę sfery militarnej. Elitarnie wyszkolona armia stanie się dla nas gwarantem suwerenności i szansą na pozyskanie kolejnych terytoriów.

Jeśli potrafisz podejmować szybkie, ale gruntownie przemyślane decyzje to z pewnością odnajdziesz się w świecie Ikariam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.