Imperia Online

IMPERIA ONLINE

Wieczne imperium czeka na swojego pana, który poprzez precyzyjnie określone starania zaprowadzi je na wyżyny potęgi i chwały.

Rozpocznij niesamowitą przygodę z , aby wcielić się w skórę dowódcy na służbie jednej ze zwaśnionych nacji. Obejmij władanie nad wojskami rycerskich i rządnych pokoju Imperian lub stań po stronie bezwzględnego, barbarzyńskiego ludu Nomandów! Warto podjąć tą decyzję świadomie i odpowiedzialnie, gdyż nacje znaczącą różnią się charakterem rozgrywki i możliwościami rozbudowy oraz rekrutacji armii.

Kiedy tylko określimy się względem przynależności do nacji, to niezwłocznie zostaniemy rzuceni w wir zadań związanych z prowadzeniem powierzonej nam osady. Początkowo do naszej dyspozycji zostanie oddany jedynie marnie zagospodarowany kawałek terenu, generujący jedynie małe ilości surowców. Musimy spożytkować je w odpowiedni sposób, aby zapewnić sobie dynamiczny .

Twórcy oddali do naszej dyspozycji wysoce intuicyjny samouczek, który przeprowadzi nas przez pierwsze działania w grze, wzbudzając w nas poczucie słuszności podejmowanych decyzji. Ponadto zapoznamy się z mocno rozbudowanym interfejsem , który został osadzony w bardzo schludnie przygotowanej grafice. Swoje pierwsze kroki powinniśmy postawić na drodze w kierunku stworzenia węzła gospodarczego zdolnego do ciągłego zaopatrywania naszych budowniczych i konstruktorów w niezbędne dla ich pracy .

Osiągnięcie stabilizacji gospodarczej stanie się dla nas sygnałem do rozpoczęcia szerokich inwestycji w sektorze wojskowości. Surowce przeznaczone na rozwój technologii wojskowych i rekrutację armii bardzo szybko zaowocują. Silne wojsko to narzędzie, które wypracuje dla nas niezbędny szacunek i stanie się symbolem naszej suwerenności w świecie gry.

Dzięki posiadanym jednostkom będziemy w stanie narzucić swoją protekcję słabszym władcom, aby poszerzyć własne wpływy. Poruszając się w przestrzeni konfliktów zbrojnych, warto zaangażować się w życie jednego z sojuszów, gdzie pozyskamy wiele cennych .

Konsekwentnie dąż do realizacji swoich planów, aby zdobyć opinię niepokonanego i liczącego się gracza w swoim regionie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.