Legends of Honor

Legends of Honor

W spustoszonym bitwami kraju, podzielonym pomiędzy 3 zwaśnione frakcje, przetrwanie i dostatek są priorytetem silnych. W Legends of Honor zapory wznoszą się, a są niszczone w mgnieniu oka. Nie zwlekaj, zbieraj wojska i przygotuj wojowników do !

Przeglądarkowa gra Legends of Honor to MMO, która łączy wartką fabułę z wznoszeniem królestwa, w której błyskawiczne zamierzenia potrafią przesądzić o niepowtarzalnym triumfie lub powalającej porażce. Nie wszystkie konfrontacje zwycięża się na mieczem i toporem, a sposób budowy zamożnej fortecy jest tak samo istotna co wygrywanie wspaniałych batalii PvP. Jako zarządca fortecy masz obowiązek stawiać wspaniałe , werbować wojowników i dbać, aby fortyfikacje oparły się naporowi bezwzględnych nieprzyjaciół. Czy masz to, czego trzeba, by stać się legendą honoru?

Gra Legends of Honor łączy w sobie wojnę, strategiczną rozbudowę i rekrutację jednostek, w związku z tym gracze muszą planować rozważnie każdy swój ruch i atakować przeciwników bez wahania, bo w przeciwnym wypadku ich fort obróci się w gruzy.

W grze dostępna jest obszerna mapa średniowiecznego świata, która umożliwia swobodne poruszanie się i dokładne planowanie bitew. Żołnierze otrzymują bonusy do ataku i kary do obrony w związku od ukształtowania terenu. Bohaterowie umieją tworzyć w lasach zasadzki na przeciwników, a także wchodzić na pagórki, by analizować najbliższą okolicę i rozglądać się w poszukiwaniu oddziałów nieprzyjaciela.

W tej grze na przeglądarkę nie jesteś zobligowany bić się samemu. Złóż przyrzeczenie oddania jednej z 3 frakcji i dołącz do sojuszy z osobami z całego globu, aby połączonymi armiami dominować w morderczych konfrontacjach PvP, które zdecydują o losie tych średniowiecznych krain.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.