PGR Online

PGR Online – polska czeka na Ciebie!

Jeśli jeszcze nie mieliście od czynienia z farmerskimi grami przeglądarkowymi, to świetną propozycją będzie dla Was najnowsza polska produkcja – PGR Online.

Jak w wielu podobnych grach, tak i tu, gracz ma za zadanie siać kupione w sklepie ziarno, zbierać oraz handlować nimi, by zdobyć niezbędne na fundusze. Każdy zbiór zasianych wcześniej i wyhodowanych roślin skutkuje zdobyciem punktów doświadczenia. Punkty te gwarantują nam awans na wyższy poziom, a tym samym dostęp do nowych rodzajów roślin.

to oczywiście zarabianie pieniędzy, bez których gracz nie może zakupić nowych sadzonek do swojego gospodarstwa. By jeszcze bardziej zróżnicować swoje , na pewnym poziomie gracz otrzymuje możliwość wykupienia budynków gospodarczych – młyna, suszarni i przetwórni i innych.

Istotne jest także wykonywanie zleconych nam przez bohaterów gry zadań. Gwarantują one nie tylko dodatkowe punkty doświadczenia, ale także ciekawe nagrody – nawóz wspomagający wzrost czy nawet pozwolenia na wykupienie dodatkowego kawałka ziemi.

PGR Online na pewno zainteresuje zarówno starszych jak i młodszych graczy. Jeśli chcesz się o tym przekonać to juz teraz zarejestruj się – za darmo oczywiście!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.