PokeWars

PokeWars

PokeWars jest grą przeglądarkową zbudowana na fundamentach i w realiach świata . Gra polecana jest dla osób w każdym wieku. Osoba starsza przeniesie się do czasów młodości, natomiast gracz w młodym wieku zostanie z pewnością wciągnięty przez te fascynującą krainę.

Jeżeli pokemony przyjemnie kojarzą Ci się z dzieciństwem bądź jesteś zafascynowany tymi, z pozoru przemiłymi stworkami – ta gra jest właśnie dla Ciebie.
Zbierz drużynę swoich marzeń, spotykaj nowe gatunki pokemon i raz na zawsze pokonaj Zespół R.

W grach przeglądarkowych istotnym elementem jest wykonywanie zadań, współzawodnictwo oraz pomoc przyjaciołom. Weź udział w wyzwaniu czasowym i rywalizuj z innymi graczami, wygra ten kto w szybszym czasie wykona zadanie. Pomoc Profesorowi Oakowi oraz Elmowi, którą będziesz mógł ofiarować poprzez realizację przygotowanego przez nich , z pewnością da Ci wiele satysfakcji, a obaj Profesorowie odwdzięczą się za nią niepowtarzalną nagrodą.

Wiedząc jak ważne jest nieustanne rozwijanie gry oraz dbanie o zadowolenie graczy przygotowywane są systematyczne eventy oraz . Można dzięki nim zdobyć unikalne , a co ważniejsze Eventy pozwolą Ci znaleźć w grze wiele nowych wyzwań, trudności i niemały dreszczyk rywalizacji. Konkursy natomiast pozwolą na realizację Twoich artystycznych, twórczych umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.