Rage War

Jesteś zaciekawiony się podróżą w czasie? Dążysz do konfliktu? Szukasz nowych doznań w grze? Dobrze wiemy, że tak właśnie jest! Zapoznaj się z nową strategią, która zrealizuje Twoje oczekiwania – Rage War!

Rage War to wyjątkowa strategia nie tylko biorąc pod uwagę rewelacyjną oprawę graficzną czy prowadzenie bitew w czasie rzeczywistym!
Podczas niesamowitej podróży masz szansę odkrywać starożytne królestwa, zbadać przeszłe królestwa i ułożyć czasu od nowa.

Twoja misja jest prosta: cofnij się w czasie, zbuduj ogromną armię, powołaj do życia godne chwały cesarstwo i znajdź każdą z utraconych części Maszyny do wędrówek w czasie.
Barbarzyńscy wrogowie oraz najdziksze hordy będą testować Twoje siły na każdym kroku, ale to tylko jeden z wielu problemów.
Wyjątkowi gracze z całego świata mają dokładnie ten sam motyw działania co Ty – zwycięstwo nad wszystkimi w każdym momencie gry. Nie przejmuj się – zawsze możesz liczyć na posiłki przyjaciół! Zaproś ich do wspólnej rozgrywki i zbudujcie niezwyciężone cesarstwo, gdzie musicie walczyć z przeciwnikiem ramię w ramię.
Rozwijaj unikalny styl i chwytaj nagrody realizując powierzone ci misje oraz zadania.

Zorganizuj potężną gospodarkę i zyskuj bardzo ważne zasoby poprzez optymalizację budynków w swojej osadzie.
Posiądź nowe nauki z rozbudowanego drzewka dostępnych technologii. Zyskasz możliwość budowy lepszych budynków, jednostek i inne ulepszenia.
Przeistocz rozwojem swój gród z maleńkiej osady w ogromne imperium.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.