Shadow Time

Shadow Time

Shadow Time jest grą z gatunku , która została osadzona w realiach Anime oraz . Tytuł stworzył niezależny polski zespół. Gra jest i dostępna w przeglądarce internetowej, a także dostosowana do tego, aby używać jej w wersji mobilnej.

Gra Shadow Time łączy w sobie dużo wątków z przygód popularnych Mang & Anime. Celem rozgrywki jest stworzenie populacji, która razem podejmie walkę, aby przeciwstawić się Jeźdźcom Apokalipsy zagrażającym całej istnieniu tej krainy. Zło w postaci potworów, przeróżnej maści czarnych charakterów wyrusza w podróż po świecie. W tym miejscu zjawia się nasz główny , przed którym stoi misja zapobieżenia całej tej klęsce.

Na początku przychodzi nam wybrać jedną z 5 ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z ras dysponuje specjalnymi właściwościami przejawiającymi się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji, a także profesję specyficzną dla każdej z postaci.

W celu pozyskania kolejnych poziomów rozgrywka nie tylko polega na walce z przeciwnikami. Warto rozejrzeć się za różnego rodzaju zadaniami. I jak na RPG przystało, Shadow Time cechuje się licznymi questami. Prócz misji powiązanych z kluczowym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji także szereg misji pobocznych, które oferują nam przejście zadań nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako zadanie dzienne.

Sama rozgrywka odbywa się w otwartym świecie, tak więc mamy możliwość udania się tam, gdzie nas nogi poniosą. W miarę pozyskiwania doświadczenia, bohater nasz może wyszkolić się w nowej technice lub nabyć umiejętność. Oferuje to szeroką gammę postępu naszego bohatera. odbywa się w trybie turowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.