SkyRama

SKYRAMA

Tylko od twojej zdolności trzeźwego myślenia zależy los jednego z prowincjonalnych lotnisk, którego obsługa nieustannie w pocie czoła pracuje nad wzrostem jego znaczenia!

SkyRama stawia przed nami szereg wymagających zadań, które ciąża na ramionach prawdziwego dyrektora portu lotniczego. Rozgrywkę możemy rozpocząć za darmo, dokonując jedynie bezproblemowej rejestracji po której niezwłocznie zostaniemy przeniesienie w rejon naszych docelowych działań.

Naszym oczom ukarze się malowniczy interfejs gry i początkowo marnie rozwinięta infrastruktura lotniskowa, której potencjał musimy wykorzystać dla dalszego rozwoju. Warto w początkowych etapach gry skorzystać z pomocy wysoce intuicyjnego samouczka, który przeprowadzi nas przez pierwsze działania wskazując najbardziej optymalną ścieżkę dążenia do potęgi. Poza samą dbałością o infrastruktury do naszych obowiązków należy także kierowanie pracą personelu i dokonywanie zmian kadrowych.

Tylko oddając pełne zaangażowanie swojej pracy możemy liczyć na szybki sukces w SkyRama. Gra umożliwia nam prowadzenie szerokie kooperacji z pozostałymi portami lotniczymi, z którymi uda nam się nawiązać współpracę. Kooperacja w SkyRama to nic innego jak wzajemna wymiana lotami, których obsługiwanie przynosi nam dochody. Jeśli nasze sumienność będzie prowadziła do pełnego wywiązywania się z zobowiązań, które nawiązaliśmy z innymi terminalami lotniczymi, to możemy liczyć na ogromne zyski.

Podejmuj więc decyzje z pełną świadomością ich konsekwencji, zawsze zabiegaj o to aby znajdować się o krok przed swoim przeciwnikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.