Space Pioneers 2

SPACE PIONEERS 2

Już teraz za sprawą Space Pioneers 2 możemy zagrać w jedną z najlepszych gier strategicznych dostępnych na rynku gier przeglądarkowych i to w szalenie ciekawej tematyce!

Gra pozwala nam całkowicie za darmo wcielić w skórę galaktycznego imperatora, który kierując powierzona mu osadą pracuje na własne uznanie i bogactwo. Tylko bezproblemowa rejestracja dzieli nas od możliwości przeniesienia się do osadzonego w bardzo przystępnej grafice świata gry, gdzie niezwłocznie zostaniemy skierowanie do realizacji obowiązków.

Swoje pierwsze decyzje podejmiemy przy asystencji samouczka, który zaznajomi nas z interfejsem i możliwościami silnika gry, oraz naprowadzi nas na najbardziej optymalną ścieżkę rozwoju. Początkowo nasza osada będzie tylko marnie zagospodarowana, a jej potencjał musimy jak najlepiej spożytkować dla dynamicznego postępu. Nasze pierwsze działania powinno cechować dążenie do uzyskania stabilności gospodarczej, która zapewni naszym budowniczym i konstruktorom stały oraz płynne dostęp do surowców.

Posiadanie węzła gospodarczego opartego na twardym fundamencie jest niezbędnym czynnikiem w dążeniu do wyszkolenie elitarnej armii. Warto na pewnym etapie zaangażować spore ilości surowców w technologii wojskowych i rekrutację wojska, które bardzo szybko odrobi zainwestowane w nie środki.

Ponadto odpowiednio wyszkolona armia będzie dla nas gwarantem niepodległości i narzędziem służącym do poszerzenia własnych wpływów. Podejmuj więc zdecydowane, sprawne, ale głęboko przemyślane decyzje, aby na żadnym etapie nie zaniedbać ważnych elementów rozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.