Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms jest przedstawicielem gier MMO, która ze słynnej serii gier Twierdza. Tak jak to miało miejsce w poprzednich tytułach, rozgrywka osadzona jest w realiach średniowiecznej Europy. Aby rozpocząć przygodę niezbędna jest instalacja na naszym dysku. Ważnym celem rozgrywki jest dbanie o rozbudowę oraz obronę twoich zamków przed nieprzyjaciółmi.

Konstruuj wioski i tocz epickie z pozostałymi przeciwnikami. Wraz ze swoimi żołnierzami stajesz w obronie własnych ziem i nieustająco rozszerzasz teren swych wpływów…Zadbaj o sprawy gospodarcze warowni i twoich osad oraz stwórz potężne wojsko, które będzie chronić twoje posiadłości. Pamiętaj aby dostarczać potrzebne bez których twoja forteca nie będzie się rozwijała. Produkuj lub zdobywaj w walce różnego rodzaju , narzędzia i pokarm, z pomocą których osiągniesz dominację nad przeciwnikami.W Stronghold Kingdoms tworzysz postać wojownika, który awansuje w trakcie gry. W ten sposób przeinaczasz się ze zwykłego, nieznanego farmera w szlachcica, który cieszy się wielką sławą i uznaniem. A jeśli pomyślność będzie ci sprzyjać, to możesz wraz ze swoim potężnym wojskiem przejąć rolę namiestnika a nawet silnego władcy.
W celu rozpoczęcia swojej zabawy z Stronghold Kingdoms, będziemy zmuszeni do pobrania małych rozmiarów klienta gry, który zapewni nam nawiązanie połączenia z serwerem Stronghold i wyeliminuje potrzebę posiadania pełnej wersji pecetowej gry.
Launcher zapewnia nam szybką i darmową aktualizację gry, dzięki czemu bez przerwy uczestniczymy w życiu gry i jej społeczności, bez konieczności zbędnego poświęcania czasu na aktualizację gry.

Nie zwlekaj więc ani chwili, przystąp do pobrania klienta i już w tej chwili zacznij kreować swoje średniowieczne imperium, które w niedługo stanie się imperium światowym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.