Terra Militaris

TERRA MILITARIS

Weź nas swoje ramiona odpowiedzialność za bohaterską armią i opowiedz się po stronie najpotężniejszych królestw w historii, aby uczestniczyć w epickich przygodach za sprawą gry studia gPotato Terra Militaris!

Gra przenosi nas w okres głębokiego średniowiecza, gdzie i konflikt były elementem codzienności, a główne narzędzie dyplomacji stanowiło ostrze miecza. Świat gry został osadzony w bardzo przejrzystej grafice, która czyni go wyjątkowo przyjaznym dla oka i dostarcza nam niemałych doznań wizualnych! Przystąp więc niezwłocznie do darmowej rejestracji, aby wkroczyć do bezwzględnej rzeczywistości, decydując się po stronie której z nacji staniesz do .

Zaangażujesz się w bez pardonowy konflikt i weźmiesz na swoje ramiona odpowiedzialność za los milionów ludzkich istnień! Twórcy oddali do naszej dyspozycji nacje takie jak Rzym, Persję, Egipt lub Chiny. Nacje zostały w znaczący sposób zróżnicowany, począwszy do możliwości zabudowy posiadanego przez nas terenu, a skończywszy na unikatowych technologiach i sposobach prowadzenia walki.

Ponadto gra została opatrzona w szeroko rozbudowane drzewko technologii, w którego należy inwestować pokaźne zasoby surowców, aby zawsze znajdować się o krok przed swoim oponentem. Osada, która trafi w nasze ręce początkowo będzie marnie zagospodarowana, a misja doprowadzenia jej do miana metropolii ówczesnych czasów nie lada wyzwaniem.

Sukces tkwi w regularnym doglądaniu powierzonych nam włości, abyśmy nie zaniedbali żadnego z czynników rozwojowych, kreując przede wszystkim oparty na twardym fundamencie węzeł gospodarczy. Twórcy gry przygotowali także dla nas intuicyjny samouczek, który zaznajomi nas z interfejsem gry i wskaże nam najbardziej optymalne ścieżki rozwoju. Kiedy już zaznaczysz swoją pozycję w regionie, to niezwłocznie przystąp do rekrutacji elitarnej armii, która stanie w obronie twoich granic i pomoże ci poszerzyć granice.

Władaj mądrze, sprawiedliwie i silną ręką, aby nikt nie mógł zarzucić ci zaniedbania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.