Travian

TRAVIAN

Wszechpotężne i znaczące mocarstwa ścierają się na polach , aby udowodnić siłę swojego ludu i narzucić innym własne racje, a jednocześnie wywalczyć dla narodu upragniony dobrobyt.

Travian jest jedną z najbardziej popularnych gier platformy przeglądarkowej na świecie. Gra obecnie funkcjonuje w kilku wersjach silnika gry i szybkości z jaką odbywa się rozgrywka. Rozpoczynając zupełnie darmową rozgrywkę wcielamy się w skórę zarządcy osady, która walczy o swoją pozycję w regionie. Nasze główne cele i priorytety określa nacja, którą wybierzemy niezwłocznie po bezproblemowej rejestracji .

Twórcy oddali do naszej dyspozycji górujący w myśli technologicznej i postępowy Rzym, elitarnie przygotowaną do prowadzenia wyczerpujących kampanii obronnych Galię i niezwyciężonych oraz bezwzględnych agresorów, którzy w Travianie walczą pod flagą Germanii. W grze funkcjonują także dwie niegrywane nacje, dla których twórcy przewidzieli unikalne zadanie związane z realizacją pewnych wątków fabularnych, a są to Natarzy i Natura.

Nasze pierwsze działania winniśmy podjąć przy asystencji samouczka, który zaznajomi nas z interfejsem gry i wprowadzi w dalszą, samodzielną rozgrywkę. Kierując się jego wskazówkami zyskamy szansę na najbardziej optymalny start, przy wykorzystaniu bieżącego potencjału naszej na razie marnej osady. Ważne jest to, abyśmy w niedługim czasie wykreowali oparty na twardym fundamencie budynków produkcyjnych węzeł gospodarczy, który zapewni naszym budowniczym i konstruktorom wszystkie niezbędne .

Rozgrywka na serwerze trwa tak długo, aż któryś z graczy zrealizuje wpleciony do gry wątek fabularny, a mianowicie pokona potężną nację Natarów i rozbuduje Cud Świata do setnego poziomu. Producenci gry dla najbardziej zaangażowanych w te kwestie przygotowali niesamowite nagrody, które mogą stać się wspaniałym dodatkiem do epickich chwil spędzonych dzięki tej grze.

Jedna myśl do “TRAVIAN”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.