2

Aion

Zrób użytek ze swoich skrzydeł, tak aby poniosły cię w właściwe lokacje i pozwoliły ci zyskać chwałę w tajemniczej krainie Arteia.
Arteia to mityczna kraina, w której toczy się potężna pomiędzy nacjami Asmodian i Elyos, niegdyś ze sobą zaprzyjaźnionymi.
Możemy mieć pewność, że jakość dopracowania gry mile nas zaskoczy, gdyż jest ona następną produkcją słąwnego w świecie MMO studia NC Soft odpowiedającego za takie tytuły jak Guild Wars czy Lineage. Zaczynając grę będziesz musiał stanąć po jednej ze stron waśni, temu wyborowi będziesz wierny już na całą grę. W dalszym etapie wybierzemy, którą profesję bohatera wybieramy. Autorzy Aion przekazali do naszej dyspozycji trzy klasy bohaterów: Maga, Wojownika i Duchownego, z których każda charakteryzuje się wyjątkową kombinacją skillów i cech. Rozbudowany Aion i jego otwartość na penetrację pozwoli ci zwiedzić każde miejsce na mapie i pokonywać ogromne odległości przy pomocy twoich skrzydeł. Wielki Aion oczekuje na wszystkich graczy, gotowych stanąć do pojedynku z ogromną ilością potworów i bossów, strzegących swoich krain.
W rozgrywce będziesz zobowiązany wykazać się zdolnościami z przedstawicielami konkurencyjnego ludu.
Wejdź do krainy Aion, łącząc się w sojuszach i gildiach, z którymi podbój świata i zwycięstwo nad odwiecznym wrogiem staną się dużo łatwiejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.