2

Anno Online

Darmowa Online została zlokalizowanana na przeglądarce internetowej, gdzie największy akcent został położony przede wszystkim na ekonomię. Istotnym aspektem rozgrywki jest mądra strategia, dzięki której będziemy mogli zdobywać nowe tereny pod rozbudowę naszego imperium. Scenografia stylizowana jest na scenerii średniowiecza. Gra jest dalszym ciągiem znanej serii z komputerów stacjonarnych nazywanych „blaszakami”.

Fabułę gry inałgurujemy na głównej wyspie, która jest kluczowym elementem zmagań. To na niej będziemy tworzyć własne handlowe imperium. Musimy pamiętać o naszych obywatelach i powinieneś zaspokajać ich potrzeby. Jako władca będziesz miał możliwość zadowolić mieszkańców stawiając budynki, zarządzając produkcją i wytwarzaniem surowców. Twoi poddani, aby mogli poprawiać jakość życia będą ciągle żądali nowych usprawnień. Czeka cię sporo pracy, aby rozbudować własną kolonię i dbać o to, aby mieszkańcy byli szczęśliwi ze swojego życia dzięki czemu będą się odwzajemniać ciężką pracą i wysoką produktywnością.

Po pewnym czasie okaże się, iż wyspa-matka jest zbyt mała, aby zadowolić wszystkie wymogi obywateli i będziesz zmuszony do rozwijania dalszych badań, dzięki którym zasiedlisz następne miejsca. Twoje królestwo stanie się potęgą, gdy wszystkie miejsca mądrze scalisz szlakami handlowymi.

Nowością w grze Anno jest to, że użytkownicy będą mogli tworzyć własne społeczności i działać wspólnie na rzecz wzniosłych celów i realizacji bogatej gamy misji.
Gra Anno Online to nie byle gratka dla graczy, które pragną radośnie spędzić wolny czas i chcą zdobyć uznanie wśród pozostałych graczy.

Podejmiesz wyzwanie? Na co czekasz? Sprawdź się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.