Campo Kickers 2

Campo Kickers

Zagraj w zabawny footbolowy, który to dostarczy ci sportowych doznań, jak również wiele godzin niepowtarzalnego humoru!
Campo Kickers to pozycja w swoim klimacie wyjątkowa i oryginalna, a to za sprawą pomysłowo osadzonej w realiach piłkarskich rozgrywki. Naszym zadaniem będzie poprowadzenie totalnie amatorskiej, podwórkowej drużyny na szczyt sławy!
Zaczynając przygodę z Campo Kickers będziemy zobowiązani zdecydować, który z trojga zaoferowanych prezesów zatroszczy się o nasz zespół i wprowadzi do niej zróżnicowane bonusy. Wybór stosownego prezesa to deklaracja, w których warunkach mamy zamiar zacząć grę. Mamy trzy warianty: ogrom pieniędzy, ale marnych piłkarzy – mało gotówki i zdolnych piłkarzy lub tryb łączący równo dwa poprzednie tryby. Następnie dokonamy selekcji szkoleniowca, który od tego momentu będzie pracował nad przygotowaniem naszego teamu. Podobnie do wyboru prezesa, także tutaj otrzymujemy pod rozważenie trzech kandydatów. Mamy do wyboru znakomitego stratega lub szkoleniowca zdolnego poruszyć serca piłkarzy – motywując ich do większego zaangażowania, jak i wybitnie wykształconego szkoleniowca znającego jak nikt inny teorię strzału.
Dokonując tych wszystkich wyborów, trafimy nareszcie w docelowy rejon działania – gdzie zostaniemy przekazani pod asystencję intuicyjnie zaprojektowanego samouczka. Campo Kickers została ulokowana w genialnie zaprojektowanej grafice, która dostarcza nam wiele pozytywnych doznań. W roli zarządcy klubu będziemy zobowiązani do wypełniania szeregu zadań, a poziom rozbudowy gry budzi podziw. Autorzy udostępnili nam całą masę możliwości rozbudowy naszego stadionu oraz szatni, jak również pełno sposobów realizowania treningu i szkolenia naszego trenera!
Żaden klub nie przetrwa bez stosownego zaplecza środków finansowych, a więc przy pomocy twojego skarbnika zyskamy możliwość ustalania warunków z lokalnymi przedsiębiorcami, zaczynając od urzędu gminy, a kończąc na prężnie prosperującej cementowni. Nie marnuj ani chwili, ale wkrocz do rzeczywistości Campo Kickers by zawalczyć o najwyższe lokaty w lidze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.