GOODGAME EMPIRE

GOODGAME EMPIRE

Empire – ekonomiczna gra na przeglądarce , w której wcielamy się w mediewalnego władcę i rozwijamy swoje państwo. Rejestrując się podejmujesz wyzwanie, aby stać się największym imperatorem. Oprócz rozbudowy królestwa czeka na Ciebie ogromna liczba wciągających misji i przygód.

Rozpoczynając rozgrywkę zostajesz mianowany władcą miasta. Twoim celem jest jego , oraz zapewnienie ochrony poddanych przed najazdami wroga. Aby i szybko rozwijać swój musisz zadbać o wystarczające wydobycie materiałów. Dzięki nim rozbudujesz domy mieszkalne dla swoich mieszkańców czy też budowle wojskowe, w których zrekrutujesz żołnierzy.

Najważniejszym elementem jest rozbudowa stanowisk defensywnych Twojego zamku. Dzięki temu Twoje państwo nie padnie łupem bandytów. Po jakimś czasie w Twoim pałacu będzie brakowało miejsc do budowy, co oznacza, że będziesz musiał znaleźć nowe, równie sprzyjające tereny do kolonizacji. Do zajęcia danego terenu z pewnością niezbędna Ci będzie potężna , która pokona na swym szlaku niebezpieczeństwa.

Utwórz skutecznie działający system gospodarczy i twórz . Niech twoje królestwo kwitnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.