Grepolis

GREPOLIS

Wspaniały świat antycznej Grecji otwiera przed nami swoje tajniki i oczekuje walecznych przywódców, którzy obejmą władanie nad pogrążonymi w konflikcie ziemiami.

Wraz z rozpoczęciem darmowej gry w Grepolis, pod nasze rozkazy trafia kolorowa osada ulokowane na jednej z tysięcy wysp archipelagu. Wyłącznie bezproblemowa rejestracja dzieli nas od wspaniałej możliwości poprowadzenia antycznej społeczności do potęgi, chwały i bogactwa. Twórcy przygotowali dla nas samouczek, za sprawą którego bez żadnych problemów wejdziemy w samodzielną rozgrywkę, uprzednio zapoznając się z interfejsem gry i jego możliwościami.

Wyznacznikiem jakości naszych posunięć będzie stan kierowanych przez nas włości oraz ich bieżący potencjał. Naszym elementarnym celem jest podejmowanie rozsądnych i przemyślanych kroków na drodze do rozwoju osady. Nad funkcjonalnością silnika gry czuwa nieustannie grono administratorów, którzy błyskawicznie odpowiedzą na nasze wątpliwości i doprowadzą do rozwiązania każdego problemu.

Grepolis nie byłoby także bez możliwości wyszkolenia potężnej armii, której zdolność bojową możemy wykorzystać do obrony własnych granic i poszerzenia terytorium Przeznacz posiadane na technologii wojskowych i rekrutację elitarnych jednostek, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i możliwość poszerzenia podległego twoim rozkazom terytorium. Pamiętaj jednak, że nieustannie czuwają nad twoimi posunięciami. Buduj świątynie i miejsca kultu, aby nie popaść w niełaskę.

Odczuwalna bojaźń boża da ci szansę na uzyskanie wielu łask. Władaj mężnie, twardą ręką, aby twoje królestwo było niezachwiane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.