Khan Wars

KHANWARS

Wkrocz do zaprojektowanego na kanwie wydarzeń historycznych świata Khan Wars, gdzie niejednokrotnie staniesz w roli dowódcy i poprowadzisz do walki niezliczone ilości jednostek!

Khan Wars jest grą wyjątkowo prostą w swoim wymiarze, gdyż została zaprojektowana wyłącznie na bazie opisów tekstowych i bardzo schludnej grafiki. Bez obaw, ta pozycja wszystkie wizualne niedociągnięcia nadrabia w dwójnasób poprzez wspaniały klimat i niebywałą grywalność. Rozgrywka jest dla nas dostępna całkowicie za darmo, a od jej rozpoczęcia dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja, po której niezwłocznie zostaniemy rzuceni w wir zadań ciążących na zarządcy jednej ze średniowiecznych osad.

Gra umożliwia nam poprowadzenie do chwały i bogactwa jednej z kilku nacji, które przez twórców zostały wspaniale zróżnicowane, a każda z nich wprowadza do rozgrywki niepowtarzalny klimat. Kiedy już dokonasz wyboru królestwa dla siebie, to weźmiesz na własne ramiona odpowiedzialność za los tysięcy ludzkich istnień i zadbasz o ich byt. Przez swoje pierwsze działania przejdziemy przy asystencji samouczka, który wskaże dla nas optymalną ścieżkę rozwoju.

Ponadto zaznajomi nas z wyjątkowo przejrzystym interfejsem i umożliwi dalszą, samodzielną rozgrywkę z bagażem pewnej wiedzy. W grze nigdy nie dochodzi do sytuacji w której część graczy osiąga wyżyny rankingu gry i żadna siła nie jest w stanie ich stamtąd usunąć, gdyż cały serwer ulega zresetowaniu w terminie określonym przez administrację.

Tak więc rozpoczęcie nowej tury to szansa na wykorzystanie doświadczenia nabytego w poprzednich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.