Lord of Ultima

LORD OF ULTIMA

Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy przywódca i od zawsze marzyłeś by mieć własne potężne imperium to gra Lord of Ultima jest właśnie dla Ciebie. Jest to darmowa gra na przeglądarkę, która zauroczy Cię od pierwszych chwil.

Staniesz przed wyzwaniem stworzenia zaplecza gospodarczego i militarnego oraz będziesz walczył o potęgę swojego imperium. Swoje królestwo zaczynasz budować od podstaw. Dostajesz szansę zamienienia skromnej wioski w bogatą i potężną stolicę przy wykorzystaniu różnego rodzaju środków. W grze dostępnych jest ponad trzydzieści rodzajów budynków, do budowy każdego z nich potrzebne są odpowiednie oraz czas na ich wybudowanie. Dlatego musisz ostrożnie i z rozwagą dysponować surowcami które posiadasz, w związku z tym wykażesz się już na tym etapie swoimi zdolnościami strategicznymi.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

miasta daje ci dostęp do dyplomacji, handlu oraz dodatkowych opcji militarnych i szpiegowskich. Dzięki tym funkcjom stworzysz silne imperium. Do powiększania wpływów i zdobywania nowych ziem będzie ci potrzebna silna armia oraz z innymi graczami. Armia posłuży ci także do walki przeciwko mitycznym kreaturom. Strzegą one potężnych artefaktów, które są pomocne w rozwoju miasta.
Lord of ultima to bardzo wciągająca gra strategiczna, przenosząca was w świat fascynującej krainy pełnej wyzwań i przygód. Zapewniam, że spędzicie z nią wiele niezapomnianych chwil.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.