MondoFoot

MONDOFOOT

Rwąca się do walki piłkarska oczekuje zarządcy godnego objęcia kontroli nad jej rozwojem i karierą. Czy jesteś w stanie podołać tak wymagającemu wyzwaniu?

Tylko darmowa rejestracja dzieli nad od możliwości zagłębienia się w świetnie zaprojektowanym świecie gry. W grze nie znajdziemy sucho opracowanego tematu gier managerskich, ale spotkamy się z rewolucyjnymi rozwiązaniami, które czynią rozgrywkę niesamowicie ciekawą. Silnik gry opiera się na kartach, które określają działania jakie za ich sprawą możemy podjąć.

Niezwłocznie po rejestracji do naszej dyspozycji zostanie oddany zestaw 33 kart, które pozwolą nam na poczynienie pierwszych kroków w kierunku wzmocnienia i przygotowania drużyny przed pierwszymi rozgrywkami. Rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym, dlatego twoje zaangażowanie i sumienne realizowanie obowiązków wpłynie znacząco na sukcesy drużyny i jej sytuację ekonomiczną. Dzięki giełdzie wymiany, nigdy nie dojdzie do sytuacji w której pozostaniemy z zestawem kart skutecznie blokującym nasze kolejne posunięcia.

Ponadto jest ona wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych rynków transferowych. jakie przyjdzie nam rozegrać także muszą odbywać się pod naszym czujnym okiem, gdyż silnik gry umożliwia nam modyfikację taktyki i składu w czasie jego trwania.

Mimo wszystko elementarnym celem naszych działań jest dążenie do zapewnienie naszej drużynie godnych warunków treningowych, co zaowocuje w przyszłości możliwością sięgnięcia po najwyższe nagrody. MondoFoot to wszechstronna pozycja, która dzięki elitarnie opracowanemu aspektowi nie wyczerpuje jedynie oczekiwań fanów futbolu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.