OGC Open

OGC OPEN

OGC Open to niesamowita produkcja przeglądarkowa, za sprawą której bez żadnych kosztów i zobowiązań zyskujemy szansę na poczucie wspaniałego klimatu prestiżowych rozgrywek golfowych!

Dzięki tej grze stajemy przed niepowtarzalną szansą na spróbowanie swoich sił w jednym z najbardziej kosztownych i elitarnych sportów świata. Już teraz możemy wirtualnie przenieść się na trawniki najbardziej prestiżowych pól golfowych, dzierżąc w ręce kosztowny sprzęt do gry! Tak więc tylko bezproblemowa rejestracja dzieli nas od możliwości uczestniczenia w pasjonujących rozgrywkach z graczami z całego świata.

Pierwszym zadaniem, które zostanie postawione przed nami będzie konieczność stworzenia zawodnika, którego od tej chwili poprowadzimy po szczeblach sportowej kariery. Interfejs gry został osadzony w oszałamiającej grafice trójwymiarowej, która jest niebywałą rewolucją w świecie gier przeglądarkowych. Silnik gry umożliwia nam modyfikację wyglądu zewnętrznego naszego gracza, jak również najważniejszych danych personalnych.

Nie musimy także obawiać się tego, że nie będziemy w stanie opanować możliwości, jakie daje nam gra. Twórcy przygotowali dla nas zestaw filmów szkoleniowych, które stanowią nieodłączny element asystującego nam podczas pierwszych działań samouczka. Wszystkie zawarte w nim materiały są nieocenione dla tych, którzy chcą optymalnie zainwestować otrzymane na start środki. Na starcie otrzymamy jedynie elementarne wyposażenie, który pozwoli nam rozegrać pierwsze mecze i rozwinąć swoje zdolności.

Za pierwsze pozyskane pieniądze musimy więc zaopatrzyć się w droższy i lepszy sprzęt, który znacznie poprawi nasze osiągi. W grze funkcjonuje system doświadczenia, które zbieramy za każdy sensowny ruch na polu golfowym. Zdobywając kolejne poziomy, zyskujemy także cenne punkty trenerskie, którymi dysponujemy w celu podniesienia naszych zdolności.

Nie zwlekaj więc ani chwili, skorzystaj z szansy którą daje ci ta wyjątkowa gra i spróbuj swoich sił w wyczerpujących turniejach!

Zagraj w OGC OPEN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.