610_320_pole

PGR Online

PGR Online – polska czeka na Ciebie!

Jeśli jeszcze nie mieliście od czynienia z farmerskimi grami przeglądarkowymi, to świetną propozycją będzie dla Was najnowsza polska produkcja – PGR Online.

Jak w wielu podobnych grach, tak i tu, gracz ma za zadanie siać kupione w sklepie ziarno, zbierać plony oraz handlować nimi, by zdobyć niezbędne na fundusze. Każdy zbiór zasianych wcześniej i wyhodowanych roślin skutkuje zdobyciem punktów doświadczenia. Punkty te gwarantują nam awans na wyższy poziom, a tym samym dostęp do nowych rodzajów roślin.

Handel to oczywiście zarabianie pieniędzy, bez których gracz nie może zakupić nowych sadzonek do swojego gospodarstwa. By jeszcze bardziej zróżnicować swoje towary, na pewnym poziomie gracz otrzymuje możliwość wykupienia budynków gospodarczych – młyna, suszarni i przetwórni i innych.

Istotne jest także wykonywanie zleconych nam przez bohaterów gry zadań. Gwarantują one nie tylko dodatkowe punkty doświadczenia, ale także ciekawe nagrody – nawóz wspomagający wzrost czy nawet pozwolenia na wykupienie dodatkowego kawałka ziemi.

PGR Online na pewno zainteresuje zarówno starszych jak i młodszych graczy. Jeśli chcesz się o tym przekonać to juz teraz zarejestruj się – za darmo oczywiście!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.