Plemiona

PLEMIONA

Plemiona to jedna z najbardziej popularnych produkcji na polskiej scenie gier przeglądarkowych, czy ty także dasz porwać się w wir średniowiecznego klimatu, opatrzonego w epickie bitwy i godziny spędzone na planowaniu kolejnych posunięć?

Grając w Plemiona zyskujemy niepowtarzalną szansę poprowadzenia do potęgi i chwały jednej z średniowiecznych osad! Czas intryg i spisków jest już na wyciągnięcie ręki, wystarczy że dokonasz bezproblemowej rejestracji i zanurzysz się w fantastycznym klimacie gry. Niezwłocznie po rejestracji zostaniemy przeniesieni w rejon naszych docelowych działań, gdzie pod nasze rozkazy trafi początkowo marnie zabudowana osada.

Gromadzone przez nią w małej ilości musimy za sprawą przemyślanych posunięć zainwestować w dalszy postęp i . Związane jest to z szeregiem działań, które muszą być nacechowane pragmatycznym myśleniem. Dla najbardziej optymalnego startu, warto pierwsze chwile w grze spędzić przy asystencji samouczka, który zaznajomi nas z interfejsem gry i umożliwi nam wejście pewnym krokiem w samodzielną rozgrywkę.

Nasze pierwsze działania będą nacechowane dążeniami do osiągnięcia stabilizacji gospodarczej, która stanie się fundamentem dla wszystkich dalszych procesów. Zapewnienie sobie stałego i płynnego dostępu do surowców jest nieodłącznym warunkiem rozpoczęcia formowania elitarnej armii, której potencjał bojowy bardzo szybko zwróci nam zainwestowane w jej rozwój surowce.

Profesjonalnie wyszkolona armia stanie się narzędziem grabieży surowców oraz podporządkowywaniu twoim rozkazom kolejnych osad. W grze funkcjonuje także system sojuszy, których odpowiednikiem są plemiona. Dla poszerzenia własnych horyzontów i nawiązania warto zaangażować się w życie jednego z nich, aby wiernie przy nim trwać.

Plemiona to gra przeglądarkowa, która cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu lat i jest faktycznym weteranem tego gatunku.

Jedno przemyślenie nt. „PLEMIONA”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.