Space Pioneers 2

SPACE PIONEERS 2

Już teraz za sprawą Space Pioneers 2 możemy zagrać w jedną z najlepszych gier strategicznych dostępnych na rynku gier przeglądarkowych i to w szalenie ciekawej tematyce!

Gra pozwala nam całkowicie za darmo wcielić w skórę galaktycznego imperatora, który kierując powierzona mu osadą pracuje na własne uznanie i bogactwo. Tylko bezproblemowa rejestracja dzieli nas od możliwości przeniesienia się do osadzonego w bardzo przystępnej grafice świata gry, gdzie niezwłocznie zostaniemy skierowanie do realizacji obowiązków.

Swoje pierwsze decyzje podejmiemy przy asystencji samouczka, który zaznajomi nas z interfejsem i możliwościami silnika gry, oraz naprowadzi nas na najbardziej optymalną ścieżkę rozwoju. Początkowo nasza osada będzie tylko marnie zagospodarowana, a jej potencjał musimy jak najlepiej spożytkować dla dynamicznego postępu. Nasze pierwsze działania powinno cechować dążenie do uzyskania stabilności gospodarczej, która zapewni naszym budowniczym i konstruktorom stały oraz płynne dostęp do surowców.

Posiadanie węzła gospodarczego opartego na twardym fundamencie jest niezbędnym czynnikiem w dążeniu do wyszkolenie elitarnej armii. Warto na pewnym etapie zaangażować spore ilości surowców w technologii wojskowych i rekrutację wojska, które bardzo szybko odrobi zainwestowane w nie środki.

Ponadto odpowiednio wyszkolona armia będzie dla nas gwarantem niepodległości i narzędziem służącym do poszerzenia własnych wpływów. Podejmuj więc zdecydowane, sprawne, ale głęboko przemyślane decyzje, aby na żadnym etapie nie zaniedbać ważnych elementów rozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.