SuperSoldier

SUPERSOLDIER

SuperSoldier to wyjątkowa pozycja na arenie gier przeglądarkowych, która swój sukces opiera na znakomicie zrealizowanej tematyce militarnej, a jednocześnie wyjątkowo intuicyjnym i przejrzystym interfejsie.

Czy jesteś na tyle zdeterminowany, aby odpowiedź na wezwanie armii, która otwiera swoje struktury na pragnących kariery wojskowej pasjonatów? Już teraz zyskujemy niepowtarzalną szansę na to, aby sprawdzić swoje predyspozycje do służby w najtrudniejszych warunkach bojowych. Rozpoczynając całkowicie darmową rozgrywkę w SuperSoldier zyskujemy kontrolę nad losami jednego z rekrutów, który zgłosił swoją chęć wstąpienia w szeregi armii.

Gra już nie istnieje.
Jeśli zostanie ponownie uruchomiona informację o tym fakcie przeczytasz na tej podstronie witryny WCoGrac.pl.

Dokonując wyłącznie bezproblemowej rejestracji zostaniemy niezwłocznie przeniesieni w rejon naszych działań, gdzie staniemy przed szansą elementarnego przeszkolenia naszego wojaka. Swoje pierwsze kroki w grze musimy podjąć przy asystencji samouczka, który zaznajomi nas z interfejsem gry i wskaże najbardziej optymalną ścieżkę rozwoju. W początkowej fazie gry będziemy dysponowali jedynie mało premiowanym wyposażeniem.

Jednak dany nam przez nie potencjał bojowy musimy możliwie najszybciej spożytkować, inwestując swoje fundusze i swój czas w umiejętności naszego wojaka. Głównym celem prowadzonej przez nas rozgrywki będzie dążenie do możliwie najlepszego wyszkolenia podporządkowanego nam żołnierza, aby uczynić go zdolnym do realizacji najbardziej morderczych misji i treningów. Dokonamy tego wyłącznie wtedy, gdy mocno zaangażujemy się w grę i będziemy sumiennie oraz regularnie pracowali nad postępem w szkoleniu.

Pieniądze natomiast pozyskamy imając się różnych form pełnienia służby wojskowej, począwszy od niewymagających wart przy obiektach wojskowych, a skończywszy na szeroko planowanych misjach zagranicznych. Dla wszystkich tych, którym bliska jest przestępcza działalność twórcy udostępnili możliwość atakowania innych wojaków. Zagrabione mienie będzie stanowiło szybki i potężny zastrzyk gotówki dla naszego portfela.

Wszystkie nasze działania muszą być nacechowane roztropnością i pragmatycznym myśleniem, abyśmy nigdy nie spadli z żadnego szczebla drabiny wojskowej kariery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.