The Settlers Online

THE SETTLERS ONLINE

Jeśli kiedykolwiek odpychałeś na boczny tor myśl o zagraniu w prześwietną serię Settlers, to teraz masz niepowtarzalną szansę, by uzupełnić lukę w swoim życiorysie gracza!

Dzięki rewolucyjnym działaniom studia BlueByte do naszej dyspozycji trafia jedna z największych produkcji przeglądarkowych świata. Już teraz wyłącznie darmowa rejestracja dzieli nas od możliwości nieprzerwanego trwania przy osadnikach, gdzie zakosztujemy niezapomnianych doznań audio-wizualnych. Niezwłocznie zostaniemy także przeniesieni w rejon działania, którym będzie jedna z wielu malowniczych wysp, a nie niej ulokowane elementarne zabudowania.

Otrzymane podwaliny osady będziemy musieli za sprawą odpowiednio przemyślanych działań przekształcić w prężnie działające imperium. Warto swoje pierwsze kroki w grze postawić przy asystencji samouczka, który wskaże nam optymalną ścieżkę rozwoju. Ponadto zapozna nas z mocno rozbudowanym interfejsem i pozwoli postawić pewnie pierwsze kroki w dalszej, samodzielnej rozgrywce. Kiedy etap samouczka zakończy się, system gry automatycznie przeniesie nas do właściwej rozgrywki.

The Settlers Online to jedna z najbardziej rozbudowanych pod względem ekonomicznym gier strategicznych, gdzie dla pozyskania niektórych surowców musimy wykreować wieloetapowe ścieżki produkcyjne. Dla ich harmonijnego działania będziemy musieli poświęcić sporo czasu podczas planowania kolejnych budów. Kiedy już osiągniemy pewną stabilność względem gospodarki, warto zatroszczyć się idąc za wskazówkami samouczka o kształt i formę naszej armii. Aspekt militarny jest nieodłącznie związany z tą serią, dlatego twórcy położyli spory nacisk na możliwość rozwoju armii i zasady jej funkcjonowania.

Cała rozgrywka opiera się na systemie poziomów. To właśnie one są odzwierciedleniem naszego postępu i wyznaczają budowle, które w danej chwili jesteśmy w stanie postawić. W początkowej fazie gry nasza będzie ograniczała się do prowadzenia walki z obozami rozbójników, którzy osiedlili się w naszym sąsiedztwie. Przejęcie tych obozów pozwoli nam na objęcie własną protekcję obszarów wcześniej przez nich kontrolowanych.

Warto także pomyśleć o dyplomacji i zjednoczeniu się z innymi graczami w gildiach, gdzie znajdziemy graczy gotowych do szerokiej współpracy i wymiany doświadczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.