Urban Rivals

URBAN RIVALS

Jeśli od zawsze w kręgu twoich zainteresowań znajdowały się gry RPG, to teraz zyskujesz niepowtarzalną szansę na to, aby realizować swoje pasje w niesamowitej produkcji Urban Rivals!

Ta gra umożliwia nam prowadzenie emocjonującej rozgrywki role play, przy akompaniamencie górnolotnie zaprojektowanego systemu karcianego, co czyni sposób gry wyjątkowo atrakcyjnym. Rozgrywka otwiera się przed nami całkowicie za darmo, a od jej rozpoczęcia dzieli nas wyłącznie bezproblemowa rejestracja, po której niezwłocznie zostajemy postawieni przed koniecznością podjęcia decyzji odnośnie tego, jaki typ kart chcemy reprezentować.

Twórcy przygotowali dla nas trzy, mocno zróżnicowane i dobrze opracowane typy, a są to: action, danger i cool. Posiadane przez nas określają nasze ruchy i działania bojowe, które wykorzystamy podczas licznych pojedynków, jakie przyjdzie nam stoczyć w grze. Każdy mecz rozpoczynamy z zestawem czterech kart, których potencjał musimy w odpowiedni sposób spożytkować.

Wraz z naszymi postępami w grze, zasób posiadanych kart znacznie się poszerzy i da nam dostęp do unikalnych ruchów, które będą w stanie pokonać każdego przeciwnika. Łącznie gra oferuje nam ponad 100 różniących się zagrań. Na początkowym etapie gry warto kierować się wskazówkami samouczka, który nie tylko zaznajomi nas z interfejsem gry, ale także zaproponuje nam najbardziej optymalne ścieżki rozwoju.

Posiadane przez nas karty będą się nieustannie rozwijały, nabywając doświadczenie i rozwijając swoje cechy. Tak więc musimy zadbać o nie, jak o bohaterów którzy udoskonalają się w różnych technikach walki. Urban Rivals to wspaniała pozycja dla wszystkich, którzy pragną oderwać się z przesiąkniętego przemocą świata gier, by przyjaźnie spędzić wieczór pełen emocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.