3

War Thunder

Wciel się w legendę bohaterskich lotników, którzy wykazywali się odwagą na wszystkich frontach II Wojny Światowej!
Zostanie postawiony opcją wyboru jednej z setek maszyn, które były wykorzystywane podczas II Wojny Światowej w siłach każdej strony konfliktu. W grze będziemy zyskiwali bezcenne punkty doświadczenia, które dają możliwość wzrost technologiczny posiadanego przez nas samolotu lub zakup całkowicie nowej, lepszej maszyny.
Twoje zwycięstwo nie tkwi wyłącznie w samolocie, bo doświadczenie i zdolności pilota przewyższają każde udogodnienie technologiczne. Grając w War Thunder będziesz mógł zdecydować, którą gałąź lotnictwa będziesz chciał wesprzeć swoją grą – siądziesz za sterami zwinnego myśliwca, czy poprowadzisz taktyczne bombardowanie celów naziemnych?
Kluczem do sukcesu jest również oddana kooperacja z innymi, uczestniczącymi w potyczce lotnikami. Dodatkowo autorzy War Thunder ciągle aktualizują witrynę gry, zapewniając graczom faktycznych informacji historycznych, które dodają grze niepowtarzalnego klimatu.

Tak więc nie czekaj ani minuty, wchodź do kokpitu i ruszaj na podbój przestworzy, dla chwały reprezentowanej przez Ciebie nacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.